بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت

Rate this post

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت – phi-brows- میکرو سنتر و مرکز آموزش میکروبلیدینگ ابرو کار

میکروبلیدینگ ابرو یک روش آرایش نیمه دائمی است که برای پرپشت تر نشان دادن ابروها، اصلاح فرم ابرو، قرینه سازی ابروها و حتی ایجاد هاشور ابرو به کار برده می شود. در این روش با استفاده از سوزن های ظریف، رنگدانه به لایه های سطحی پوست تزریق می شود.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت با ماندگاری بالا

انتخاب یک مرکز میکروبلیدینگ مناسب برای انجام تکنیک زیبایی ابروها، می تواند دغدغه ی بسیاری از خانم ها باشد. مرکز تخصصی میکروبلیدینگ ابرو شاملو با بهره مندی از متخصصین مجرب و ماهر، بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج است که خدمات خود را با بالاترین کیفیت و ماندگاری ارائه می دهد.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت
بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج نی نی سایت

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ، روشی برای آرایش نیمه دائمی ابروها است که با استفاده از سوزن های ظریف، رنگدانه به لایه های سطحی پوست تزریق می شود. این روش می تواند برای پرپشت تر نشان دادن ابروها، اصلاح فرم ابرو، قرینه سازی ابروها و حتی ایجاد هاشور ابرو به کار برده شود.

انتخاب مرکز میکروبلیدینگ:

انتخاب یک مرکز میکروبلیدینگ مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا این تکنیک بر روی پوست انجام می شود و در صورت عدم مهارت و تجربه میکروبیلدینگ کار، می تواند عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ در کرج

در هنگام انتخاب مرکز میکروبلیدینگ در کرج به موارد زیر توجه کنید:

 • سابقه و تجربه مرکز: سابقه و تجربه مرکز در انجام میکروبلیدینگ، از مهم ترین معیارها برای انتخاب است. می توانید نظرات و تجربیات مشتریان قبلی مرکز را در وب سایت یا شبکه های اجتماعی آن مطالعه کنید.
 • مجوز مرکز: اطمینان حاصل کنید که مرکز میکروبلیدینگ مجوز لازم از اتحادیه آرایشگران کرج را دارد.
 • مهارت و تخصص میکروبیلدینگ کار: میکروبیلدینگ کار باید از مهارت و تخصص کافی در انجام این تکنیک برخوردار باشد. می توانید نمونه کارهای مرکز را مشاهده کنید تا از مهارت میکروبیلدینگ کار آگاهی پیدا کنید.
 • بهداشت مرکز: مرکز میکروبلیدینگ باید از بهداشت کافی برخوردار باشد و از ابزار و مواد استریل استفاده شود.
 • قیمت: قیمت میکروبلیدینگ در مراکز مختلف متفاوت است. قبل از مراجعه به مرکز، از قیمت ها اطلاع حاصل کنید و از ارائه خدمات مشاوره رایگان در مرکز اطمینان حاصل کنید.

نمونه کارهای مرکز فوق تخصصی میکروبلیدینگ در کرج (شاملو)

وارد لینک زیر شوید

مرکز میکروبلیدینگ در کرج

نظرات مشتری های میکروبلیدینگ کرج

 • شهناز: “من 2 سال پیش میکروبلیدینگ انجام دادم و هنوز هم خیلی راضی هستم. البته رنگ آن کمی کمرنگ شده است، اما هنوز هم فرم ابروهایم را زیبا نشان می دهد.”
 • آرمیا: “من میکروبلیدینگ را 6 ماه پیش انجام دادم، اما متاسفانه خیلی زود پاک شد. فکر می کنم به خاطر نوع پوستم باشد که چرب است.”
 • فریده کرمی: “من قبل از انجام میکروبلیدینگ با پیگمنترم مشورت کردم و او به من گفت که ماندگاری میکروبلیدینگ در من حدود 1 سال خواهد بود. الان 9 ماه از میکروبلیدینگ من می گذرد و هنوز هم خیلی راضی هستم.”
 • دنیا ذکائی: “من از فرم ابروهایم بعد از میکروبلیدینگ راضی نبودم و مجبور شدم آن را ترمیم کنم.”
 • مرجان شاه کرمی: “من قبل از میکروبلیدینگ ابروهای خیلی نازکی داشتم و مدام آنها را با مداد ابرو پر می کردم. میکروبلیدینگ زندگی منو آسان تر کرده است.”
 • مریم: “ابروهای من کم پشت بودن و میکروبلیدینگ که انجام دادم فوق العاده زیبا شدند و راضی هستم. اعتماد به نفسم خیلی بیشتر شده است.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.